28 лютого

28 лютого за ініціативи громадської організації ,,Грузинська діаспора Закарпаття” (голова Робертом Натрошвілі) в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості ,,ПАДІЮН” на знак підтримки ЗСУ відбувся благодійний концерт ,,Перемога – наша спільна мета!”, присвячений річниці героїчного протистояння ЗСУ і народу України у війні з російським агресором.

Мета заходу – показати, що у важкий для України час, як ніколи важливі перемога над російським агресором, геноцидом українського народу, свобода і незалежність України, єдність всіх націй і народів світу. Учасники – грузинський творчий колектив, вихованці ,,ПАДІЮНу”, центру творчого розвитку для дітей і дорослих ,,Зіраті – Зефірчик”, Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є. Задора та інші.

Участь у заході взяли директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації Мар’яна Марусинець, заступник директора департаменту – начальник управління національностей та релігій департаменту стратегічних комунікацій, національностей та релігій обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації Олександр Лях.